logo

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Turkuvaz Akademi, Turkuvaz Medya Grubu'nun stratejik hedeflerine uygun olarak tasarlanmış, çalışanlarımızın kişisel, mesleki ve teknik donanımlarını destekleyen, bireysel ve kurumsal öğrenmeyi sürekli kılan bir gelişim merkezidir.

Turkuvaz Medya Grubu olarak çalışanlarımızın gelişimi Grup stratejilerimizin başında yer almaktadır. Bu kapsamda çalışanımıza yapılan her türlü gelişim yatırımını önemsemekte ve akademi çatısı altında gerçekleşecek olan eğitim ve gelişim faaliyetleri ile Grubumuzu ileriye taşıyacak yaklaşımımızla sektöre referans noktası olmak amaçlanmaktadır.

"Keşfet, Öğren, Fark Yarat" mottosuyla hareket eden Turkuvaz Akademi, Grubumuz çalışanlarına değer katacak çalışmalar ile kültür ve değerler gelişiminin sürekliliğini sağlayan faaliyetlerle çözüm desteği sağlamaktadır.

Markalarımızdan aldığımız güç ve enerji ile, bizi geleceğe taşıyacak olan Grup stratejilerimizin yön verdiği akademi faaliyetleri ile tüm insan kaynakları süreçlerimiz entegre bir yapıda sunulmaktadır. Yetkinlik gelişimini sağlayan ve fark yaratan eğitim kaynaklarını etkin şekilde kullanarak tüm çalışanlarımıza ihtiyaç duydukları her alanda gelişim fırsatı sağlamaktayız.

Grubumuzun tüm faaliyet alanlarında kendini, kariyerini ve işini geliştirmek isteyen çalışanlarımıza ihtiyaç duydukları her alanda destek olmakta, özel projeler, fakülteler, yetkinlik gelişimini destekleyen eğitim programları gibi bir çok alanda iş ortaklarımız ve iç eğitmenlerimizin desteği ile eşsiz bir deneyim sunulmaktadır.

Sektörün lideri olan Turkuvaz Medya Grubu, Turkuvaz Akademi ile faaliyet alanımızda yer alan tüm sektörlerin profesyonellerini yetiştirmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Hakkımızda

 

 

 

Vizyon

Grubumuza, sektöre ve ülkemize yüksek nitelikli profesyoneller kazandıran, alanında öncü bir öğrenim ve inovasyon merkezi olmak.


 

 

Misyon

Hızla değişen düyada, çalışanlarımızın iş hayatına daha donanımlı katılmalarını sağlamak, Grubumuzun sürdürülebilir büyümesine ve dönüşümüne yenilikçi yaklaşımlarla yön vermek, dijital çağın gerekliliklerine uygun hizmet kalitesi için bireysel gelişimi desteklemek ve sektörün liderlerini yetiştirmek.


 

 

Değerler

İnsan Odaklı: Eğitimli, donanımlı, gelişime açık insan kaynağının en önemli değerimiz ve sermayemiz olduğuna inanırız.
Güvenilir: Bireye ve topluma saygıyı ön planda tutarak, doğruluk ve hakkaniyetten ödün vermeden karşılıklı güvene dayalı şekilde çalışırız.
Kapsayıcı: Tüm çalışanlarımızı ayrım gözetmeden yetkinliklerine ve gereksinimlerine uygun şekilde öğrenme süreçlerimize dahil ederiz.
Paylaşımcı: Bilgi hazinemizi çalışanlarımıza aktarır, birlikte öğrenmenin paylaşıldıkça çoğaldığına inanırız.