logo

Bizden Haberler

T Kuşağı Gelişim Okulu Başladı!

T Kuşağı Gelişim Okulu Başladı!

04-06-2021 / 09:00

T Kuşağı projesi kapsamında genç yeteneklerimizin işe alım süreci İnsan Kaynakları İşe Alım ve Yetenek Yönetimi ekibimiz tarafından tamamlandı.

Turkuvaz Akademi tarafından hayata geçirilen Gelişim Okulu ile aramıza katılan arkadaşlarımız için bugün ve gelecekte ihtiyaç duyacakları, bilgi ve uzmanlıklarını geliştirebilecekleri eğitimler tasarlandı.

Program, 31 Mayıs Pazartesi günü aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın oryantasyonu ile başladı.

Grubumuz İnsan Kaynakları Grup Başkanımız Sn. Hakan Karadere, Bilgi Sistemler Grup Başkanımız Sn. Hasan Kahveci,  Kurumsal Uygulamalar Direktörümüz Sn. Faruk Mamak, Proje ve İş Geliştirme Direktörümüz Sn. Selahattin İmamoğlu, Perakende ve Kargo Bilgi Sistemleri Direktörümüz Sn. Adil Soydal, Dijital Medya Satış Genel Müdür Yardımcımız Sn. Ufuk Büyük Korkmaz ve İş Geliştirme Grup Koordinatörümüz Sn. Osman Yavuz Pişkin’in katkılarıyla Turkuvaz’da hayat ve dijital yapı hakkında kapsamlı bir sohbet gerçekleştirildi.

Değerli yöneticilerimize programa gösterdikleri önem ve katılımlarımdan dolayı çok teşekkür ederiz.

T Kuşağı Gelişim Okulu kapsamında; dijital dönüşüm, inovasyon ve iletişim alanlarında gerçekleştirilen eğitimler hafta boyunca hız kesmeden devam ediyor..

Turkuvaz Medya Grubu ailesine katılan tüm arkadaşlarımıza başarılı ve keyifli bir kariyer yolculuğu dileriz.

Aramıza hoş geldiniz!