logo

Bizden Haberler

T Kuşağı Gelişim Okulu Mentor-Menti Çalışması Tamamlandı!

T Kuşağı Gelişim Okulu Mentor-Menti Çalışması Tamamlandı!

02-02-2022 / 10:00

T Kuşağı Gelişim Okulumuzun tasarım aşamasından itibaren ilke edindiğimiz çok yönlü program yapımız doğrultusunda, genç yeteneklerimize eğitim ve proje çalışmalarıyla eş zamanlı olarak yürütecekleri bir “Mentor- Menti Görüşmeleri” organize ettik.

Bu çalışmada, arkadaşlarımıza kişisel hedefleri ve kariyer gelişimleri doğrultusunda bir rehberlik hizmeti sunarak yeni bakış açıları kazandırmak, hedeflerini çok daha ulaşılabilir kılarak motivasyonlarını desteklemek amaçlandı.
Çalışma için, değerli hizmetleri ile Grubumuza yüksek katma değer sağlamış, iletişim becerisine ve alanındaki bilgi birikimine güvendiğimiz yöneticilerimizden oluşan Mentorlarımızın proje için gerekli yetkinliklerini geliştirecek 4 oturumluk bir Mentorluk eğitimi düzenledik.

Mentor ve Mentilerimizin 6 ay süresince aylık periyodlarla yaptığı görüşmeler tamamlandı. Süreç sonunda her iki tarafla da yaptığımız değerlendirmelerde, çalışmanın mentilerimize kişisel ve mesleki alanlarda sağladığı kazanımları görme ve görüşmelerden alınacak verimi maksimize etmek için yapılabilecek geliştirmeleri tespit etme fırsatı bulduk.

Tüm Mentor- Mentilerimize özverili katılımları için teşekkür ederiz.